Як правильно підготуватися до весільної фотосесії

Якщо ви усвідомлюєте, що весільна фотосесія це дуже відповідальний захід, і ви розумієте, що від цього багато в чому залежить те, що ви будете згодом згадувати і показувати своїм рідним, близьким і дітям, тоді ця стаття для вас.
Як правильно підготуватися до весільної фотосесіїНапевно, ніхто не буде сперечатися з тим, що запорукою успішної і красивою фотосесії є правильний вибір фотографа. Саме тому до цього пункту потрібно підійти особливо грунтовно. Фотографа потрібно вибирати як тільки визначилася дата весілля. Як уникнути помилок при виборі весільного фотографа ви можете прочитати в цій статті.

Дуже рекомендуємо заздалегідь, задовго до весілля зустрітися з фотографом і обговорити з ним розпорядок весільного дня. Якщо виявиться , що у весільний день у вас виділено недостатньо часу для постановочної фотозйомки (як правило не менше 2-3 годин), то потрібно обговорити можливість додаткової фотосесії в інший день – до чи після весілля. Таким чином у вас не буде нестачі в матеріалів для весільного альбому.

Що стосується самої весільної фотосесії, то тут можна дати кілька основних порад:

Заздалегідь обговоріть з фотографом місце зйомки, а так само додаткові атрибути. Крім весільного вбрання і букета це можуть бути капелюшки, парасольки, фужери, різні прикраси і т.д., все залежить від тематики фотосесії, якщо вона звичайно буде.

Не беріть із собою на зйомку гостей ( якщо це непередбачено ідеєю самої фотосесії), інакше вас будуть постійно відволікати і фотографу буде складніше заволодіти вашою увагою. Зазвичай достатньо присутності ваших свідків. І вже зовсім неприпустимо брати з собою на весільну фотосесію когось з друзів з фотокамерою. У багатьох фотографів навіть в договорі є окремий пункт, присвячений даному питанню.

Буде зовсім не зайвим взяти з собою на фотосесію пару змінного взуття для нареченої. З власного досвіду можемо сказати, що саме наречена втомлюється перша на зйомці і найчастіше це відбувається через незручне взуття . Якщо плаття нареченої досить довге і закриває туфлі, то навіщо мучити себе, чи не так?Як правильно підготуватися до весільної фотосесіїПодбайте про напої для себе: якщо зйомка проходить в холодну пору року, візьміть термос з гарячим чаєм; якщо ж ви фотографуєте в жаркий день, візьміть з собою пляшку води, щоб нареченому або свідку не довелося бігати в пошуках магазину або кіоска з водою.

Не забудьте про своїх гостей. У той час, як ви будете відсутні, ваші дорогі гості не повинні нудьгувати. Сплануйте місце , де вони перебуватимуть , а так само, що вони будуть робити. Думаю, ви розумієте, що швидше і непомітніше всього час для них пройде, якщо ви заздалегідь потурбуєтеся про напої і закуски. Тільки не перестарайтеся – адже їм ще потрібно потрапити в ресторан на основну частину свята.

Ну і останнє , але напевно, найважливіше – не забудьте взяти з собою на фотосесію гарний настрій , інакше навіть самий хороший фотограф буде не в силах зробити вам красиві фотографії .

Джерело

PinIt

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *