Кільця для заручин і весілля: в чому різниця?

Каблучки і весільні кільця – чоловіки часто не розрізняють їх ну ні крапельки. Як розібратися в цьому  і чим відрізняються кільця для заручин від весільних, ти дізнаєшся з цієї статті.

Кільця для заручин

Кільця для заручин і весілля: в чому різниця?Кожна дівчина з трепетом чекає пропозиції руки і серця. При цьому чоловіки одягають на пальчики своїх обраниць кільця для заручин, і вони вважаються нареченими, тобто, заручені. Під час весільної церемонії закохані обмінюються кільцями – тепер уже весільними.

Ти, може, не знаєш, але традиція одягати при заручинах перстень прийшло до нас ще з Давнього Єгипту. Вважалося, що через безіменний палець проходить «артерія любові», і, надівши кільце на палець своєї коханої, чоловік як би закріплював цю артерію за собою. Крім того, кільце саме по собі означає нескінченність – з’єднай два кола і отримаєш відповідний знак. Символічно, правда?

Ліві та праві

Ти давно помітила, що католики завжди носять кільця на лівій руці, а православні – на правій. Це пояснюється тим, що за традицією та рука, якою хрестяться, володіє великою силою і правдою і вважається головною.

Заручні укази

Обряд дарувати кільця при заручинах вперше був закріплений указом Папи Миколи I, який правив з 858 по 867 роки. Згідно з указом, кільце, зроблене з золота (і тільки із золота!) І подароване дівчині, вважалося доказом того, що заручини вступили в силу. Тільки в 1215 році Папа Інокентій III своїм указом дозволив дарувати на заручини срібні та залізні кільця.

Що стосується каблучки з діамантом, то його вперше в історії отримала в знак заручин наречена максимілліана Австрійського Марія Бургундська в 1477 році. У ті часи вважалося, що діаманти володіють магічними і навіть приворотними властивостями.

Види кілець

Кільця для заручин і весілля: в чому різниця?Найчастіше кільце для заручин зроблено із золота і прикрашено каменем. Перевага віддається діамантам, однак багато хто вибирає інші камені, по-перше, виходячи з економії, по-друге – з переваг коханої. Але є кілька умов. Перше: кільце повинне бути міцним (все-таки, все життя носити). Друге: кільце повинне бути ніжним і підкреслювати кращі якості дівчини (а не бути величезним перснем, з яким не зрозуміло що робити). По-третє, кільце заручин повинно поєднуватися з весільними кільцями, і доповнювати їх.

Обручки

Весільні кільця найчастіше відрізняються від каблучок простотою, витонченістю і гармонією, з якою вони поєднуються один з одним. Однак, якщо наречена віддає перевагу каменям простих форм, обручку можна вибрати і таку ж. У будь-якому випадку, обмежені ви тільки фінансовими можливостями, а вже, повір, ювеліри зараз здатні творити дива.

Гравіювання

Кільця для заручин і весілля: в чому різниця?Гравіювання на обручках сьогодні досить популярні. Чого тільки не пишуть наречений і наречена, іноді мало не вірші! Краще всього вибрати фразу, яка має значення для вас обох, щось інтимне і в той же час монументальне. Якщо ви ще не визначилися, в салоні вам запропонують список фраз, як крилатих, так і будь-яких інших, починаючи від латинських і англійських, закінчуючи простими, але витонченими словами.

Поради молодятам

Звичайно, для того, щоб під час заручин чи весілля не сталося конфузу, потрібно з точністю знати розмір безіменного пальчика коханої. Якщо пропозиція руки і серця задумано як сюрприз, можна викрасти одне з її колечок або придумати щось інше, наприклад, обмотати її палець ниткою, поки вона спить, і прийти з виміром в магазин.
Кільця для заручин і весілля: в чому різниця?Потрібно враховувати, що з часом навіть самі тонкі руки можуть погладшати, і врахувати це при виборі обручки – моделі з каменями, наприклад, не розкочуються.

Джерело

PinIt

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *